Funny Animals And Numbers 2 Free

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Randal-Tec
Çocuklara hayvanları öğreten bu mükemmel oyunu siz de hemen indirin ve deneyin.

Çocukların hayvanları çok eğlenceli bir yol ile öğreneceği bu oyun onların gelişimini destekleyecek niteliklere sahip. Çocukların hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebileceği bu mükemmel oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çocuklara yeni bakış açısı kazandıran bu oyun onları artık çok daha bilgili ve bilinçli olmasını da sağlayacak. Pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenen bu oyun anne ve babaların da içini rahatlatacak. 

Çocukların zihinsel gelişimini destekleyen bu oyun onların sosyal ve duygusal gelişimine de katkı sağlayacaktır.  Bu oyun çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlandığından onların gelişimini de destekler nitelikte. Çocukların en iyi öğrenme yolu oyundur. Oyun ile öğrenilen bilgiler çok daha kalıcı izli olur.

Bu oyunda da çocukların öğreneceği bilgiler onların okul yaşamında da yaralı olacaktır. Çocukları okula hazırlayan bu mükemmel oyun yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve çocuk şarkılarına da sahiptir. Çocukları her yönden kendine çeken bu mükemmel oyun onların gelişimine büyük destek olacak. Çocukların zevkle oynayacakları bu oyunu siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.Hemen indir butonuna basın ve bu oyuna hemen sahip olun  çocukların eğlenerek öğrenmesine, yeni şeyleri keşfetmesinde siz de katkı sağlayın. 

Funny Animals And Numbers 2 Free indir